PF1262-0R12F1
Riedon
Prodotto No:
PF1262-0R12F1
Produttore:
Riedon
Pacchetto:
TO-126
Descrizione:
RES 0.12 OHM 1% 20W TO126
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.335" L x 0.122" W (8.50mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package TO-126
Resistance 120 mOhms
Series PF1262
Power (Watts) 20W