PF2472-0R04J1
Riedon
Prodotto No:
PF2472-0R04J1
Produttore:
Riedon
Pacchetto:
TO-247
Descrizione:
RES 0.04 OHM 5% 100W TO247
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.787" (20.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.630" L x 0.189" W (16.00mm x 4.80mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-247
Resistance 40 mOhms
Series PF2470
Power (Watts) 100W