PFC2225BNP-402
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
PFC2225BNP-402
Descrizione:
CMC 4MH 4A 2LN TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 54mOhm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.984" L x 0.787" W (25.00mm x 20.00mm)
Height (Max) 1.063" (27.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series PFC
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, No Base, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 4A
Voltage Rating - AC 250V
Mfr Sumida America Components Inc.
Features -
Filter Type Power Line
Package Bulk
Inductance @ Frequency 4 mH @ 1 kHz