PFMF.030.2
SCHURTER Inc.
Prodotto No:
PFMF.030.2
Produttore:
SCHURTER Inc.
Descrizione:
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
In magazzino : 8109
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 30V
Current - Hold (Ih) (Max) 300 mA
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cURus, TUV
Lead Spacing -
Current - Max 10 A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Product Status Active
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 3 Ohms
Ratings -
Series PFMF
Type Polymeric
Package / Case 1812 (4532 Metric), Concave
Thickness (Max) 0.043" (1.10mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 300 mOhms
Mfr SCHURTER Inc.
Current - Trip (It) 600 mA