PG-30-102R-P
Nidec Components Corporation
Prodotto No:
PG-30-102R-P
Pacchetto:
Module
Descrizione:
PRES GAUGE PNP OPEN COLLECTR
In magazzino : 3
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Pressure ±14.5PSI (±100kPa)
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Applications Industrial Automation
Termination Style Cable
Output Type PNP - Open Collector
Port Size Female - 1/8" (3.18mm) BSPT
Port Style Threaded
Product Status Active
Pressure Type Compound
Supplier Device Package Module
Series PG-30
Accuracy -
Package / Case Module Box with Display
Voltage - Supply 10.8V ~ 30V
Output 1 V ~ 5 V