PG0437.321NLT
Pulse Electronics
Prodotto No:
PG0437.321NLT
Produttore:
Pulse Electronics
Descrizione:
FIXED IND 320NH 33A 0.85MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 39A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 33 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.433" W (12.50mm x 11.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 0.85mOhm
Inductance 320 nH