PHG.2T.514.CYMC75Z
LEMO
Prodotto No:
PHG.2T.514.CYMC75Z
Descrizione:
CABLE MOUNT RECEPTACLE CAT6
Guida per l'utente
Cable Opening 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) -
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 514
Mfr LEMO
Contact Material -
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C