PID100-650M
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
PID100-650M
Descrizione:
DIFFERENTIAL MODE INDUCTOR 2X65
In magazzino : 480
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 1.2A
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.248" (6.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 880 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 300mOhm
Inductance 65 µH