PJA1500F-24-U
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
PJA1500F-24-U
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 24V 1536W
Product Status Active
Efficiency 88%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Adjustable Output, PFC, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, DEMKO
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 64 A
Series PJA (1500W)
Power (Watts) 1536W