PJRXS110A
Crouzet
Prodotto No:
PJRXS110A
Produttore:
Crouzet
Descrizione:
RELAY IMPULSE DPDT 10A 110V
In magazzino : 3
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Switching Voltage 250VAC, 250VDC - Max
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Socketable
Must Release Voltage -
Product Status Active
Contact Form DPDT (2 Form C)
Seal Rating -
Coil Insulation -
Relay Type Impulse
Series JRS
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Mfr Crouzet
Coil Voltage 110VAC