PLA10AN1321R7D2B
Murata Electronics
Prodotto No:
PLA10AN1321R7D2B
Produttore:
Murata Electronics
Descrizione:
CMC 1.7A 2LN TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 60°C
DC Resistance (DCR) (Max) -
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Height (Max) 0.689" (17.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series PLA10
Voltage Rating - DC 300V
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 1.7A