PLS-031A-6PAI
PIC GmbH
Prodotto No:
PLS-031A-6PAI
Produttore:
PIC GmbH
Descrizione:
SENSOR LEVEL SWITCH
In magazzino : 439
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Voltage Rating 250VAC
Output Type Switch
Output Configuration SPST-NO
Mounting Type Panel Mount, M8 Thread
Product Status Active
Switch Actuation Level 1.22" (31mm)
Series -
Type Liquid
Mfr PIC GmbH
Material - Housing & Prism Polyamide (PA)
Package Bulk
Current 1.5 A