PLT10EH-Q0
Panduit Corp
Prodotto No:
PLT10EH-Q0
Produttore:
Panduit Corp
Descrizione:
TIE LASH LOCK BLACK 250LBS 2.85'
In magazzino : 150
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 25
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Tensile Strength 250 lbs (113.40 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Series PAN-TY® PLT
Wire/Cable Tie Type Lashing, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Panduit Corp
Features Weather Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 2.850' (868.68mm)
Package Bulk
Width 0.500" (12.70mm)
Length - Approximate 34.25"
Bundle Diameter 10.00" (254.00mm)