PM3316S-220M
Bourns Inc.
Prodotto No:
PM3316S-220M
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
FIXED IND 22UH 1.3A 207 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 1.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.201" (5.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 207mOhm Max
Inductance 22 µH