PM3340-221M-RC
Bourns Inc.
Prodotto No:
PM3340-221M-RC
Descrizione:
FIXED IND 220UH 700MA 440MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.453" (11.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.512" L x 0.402" W (13.00mm x 10.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 440mOhm Max
Inductance 220 µH