PMA30F-12-T
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
PMA30F-12-T
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 12V
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Applications Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 2 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.5 A
Series PMA (30W)
Type Open Frame
Efficiency 78%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC