PMA60F-24-R
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
PMA60F-24-R
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 24V
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Applications Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 2 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.5 A
Series PMA (60W)
Type Open Frame
Efficiency 83%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC