PMK130S-28U
Astrodyne TDI
Prodotto No:
PMK130S-28U
Produttore:
Astrodyne TDI
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 28V 129W
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4.242 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CB, CE, cURus, UL
Voltage - Output 1 28V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 4.6 A
Series PMK130 (130W)
Power (Watts) 129W
Type Open Frame
Efficiency 85%
Standard Number 60601-1; 60950-1
Mfr Astrodyne TDI
Features Adjustable Output, PFC, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC