PMK130S-36-A
Astrodyne TDI
Prodotto No:
PMK130S-36-A
Produttore:
Astrodyne TDI
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 36V 130W
In magazzino : 47
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Product Status Obsolete
Efficiency 85%
Mfr Astrodyne TDI
Features Adjustable Output, PFC, Universal Input
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4.242 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency cURus
Voltage - Output 1 36V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.30" H (127.0mm x 76.2mm x 33.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 3.6 A
Series WSX644M (130W)
Power (Watts) 130W