POE-24I-EU
TE Connectivity Laird
Prodotto No:
POE-24I-EU
Descrizione:
POE INJECTOR 19.2W 24V DESKTOP
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Compliance IEEE802.3af
Output Connector RJ45 (Data, Power)
Approval Agency CE, EN
Current - Output 800 mA
Input Connector IEC 320-C6
Mounting Type Desktop
Size / Dimension 3.25" L x 3.00" W x 1.50" H (82.6mm x 76.2mm x 38.1mm)
Product Status Active
Weight 0.324 lb (146.96 g)
Series -
Type Midspan Injector
Number of Ports 1
Data Rate -
Efficiency 70%
Note AC Power Cord Included
Voltage - Output 24V
Mfr TE Connectivity Laird
Features OCP, SCP
Package Bulk
Power (Watts) - Per Port 19.2W
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC