POE030-PD13050S
Bourns Inc.
Prodotto No:
POE030-PD13050S
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
POE TRANSFORMER, 30W, EPD13,70UH
In magazzino : 150
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Footprint -
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Chipset Manufacturer -
Applications Power Over Ethernet (PoE)
Height - Seated (Max) 0.571" (14.50mm)
Voltage - Primary 33 ~ 57V
Voltage - Isolation 1500Vrms
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.638" L x 0.551" W (16.20mm x 14.00mm)
Product Status Active
Intended Chipset -
Series POE-PD
Type For DC/DC Converters
Mfr Bourns Inc.
Frequency 200kHz
Style -
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Auxiliary 11.5V
Inductance @ Frequency 70µH @ 100kHz