PR02000202709JA100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
PR02000202709JA100
Descrizione:
RES 27 OHM 5% 2W AXIAL
In magazzino : 8625
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 27 Ohms
Series PR02
Power (Watts) 2W