PR02000203398FR500
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
PR02000203398FR500
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 3.3 OHM 2W 5% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.39 Ohms
Series PR02
Power (Watts) 2W