PRL100BY-BLNK
Panduit Corp
Prodotto No:
PRL100BY-BLNK
Produttore:
Panduit Corp
Descrizione:
LABEL ID RATINGS 1.63"X1" BK/YL
Guida per l'utente
Applications -
Material Vinyl
Product Status Obsolete
Series PRL
Label Size 1.63" L x 1.00" W (41.4mm x 25.4mm)
For Use With/Related Products -
Length 1.630" (41.40mm)
Mfr Panduit Corp
Material - Body Vinyl
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 1.130" (28.70mm)