PRMC3-D48-S12-S
CUI Inc.
Prodotto No:
PRMC3-D48-S12-S
Produttore:
CUI Inc.
Descrizione:
DC DC CONVERTER 12V 3W
In magazzino : 38
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 75V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 250mA
Voltage - Input (Min) 36V
Package / Case 8-SIP Module, 7 Leads
Efficiency 80%
Mfr CUI Inc.
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Approval Agency EN
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Number of Outputs 1
Series PRMC3-S (3W)
Power (Watts) 3 W