PS-125-150-GR
Brady Corporation
Prodotto No:
PS-125-150-GR
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
SLEEVE, 0.125 IN DIA X 1.5 IN W
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.50" W x 0.13" Dia (38.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)