PS-250-150-BR
Brady Corporation
Prodotto No:
PS-250-150-BR
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
SLEEVE, 0.25 IN DIA X 1.5 IN W
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.50" W x 0.25" Dia (38.1mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.22" (2.4mm ~ 5.5mm)