PS0040BE24033BF1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
PS0040BE24033BF1
Descrizione:
CAP CER 24PF 5KV R7 DISK
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max) 0.827" (21.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 5000V (5kV)
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 1.772" Dia (45.00mm)
Temperature Coefficient R7
Capacitance 24 pF