PS15-11PC1BR100K
TT Electronics/BI
Prodotto No:
PS15-11PC1BR100K
Produttore:
TT Electronics/BI
Descrizione:
SLIDE POT 100K OHM 0.1W TOP 15MM
Guida per l'utente
Fader Type Standard
Tolerance ±20%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 1.181" L x 0.354" W x 0.256" H (30.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Product Status Active
Resistance 100 kOhms
Series PSxx
Power (Watts) 0.1W, 1/10W
Travel Range 15mm