PS20L-R01FBR10K
TT Electronics/BI
Prodotto No:
PS20L-R01FBR10K
Produttore:
TT Electronics/BI
Descrizione:
SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 20MM
Guida per l'utente
Fader Type Standard, LED
Tolerance ±20%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 1.378" L x 0.354" W x 0.276" H (35.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Product Status Active
Resistance 10 kOhms
Series PSxxL
Power (Watts) 0.1W, 1/10W
Travel Range 20mm