PS45G-B2SBR50K
TT Electronics/BI
Prodotto No:
PS45G-B2SBR50K
Produttore:
TT Electronics/BI
Descrizione:
SLIDE POT 50K OHM 0.25W TOP 45MM
Guida per l'utente
Fader Type Dual
Tolerance ±20%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 2.835" L x 0.630" W x 0.433" H (72.00mm x 16.00mm x 11.00mm)
Product Status Obsolete
Resistance 50 kOhms
Series PSxxG
Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Travel Range 45mm