PS45L-R01FBR100KN
TT Electronics/BI
Prodotto No:
PS45L-R01FBR100KN
Produttore:
TT Electronics/BI
Descrizione:
SLIDE POT 100KOHM 0.25W TOP 45MM
Guida per l'utente
Fader Type Standard, LED
Tolerance ±20%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.276" H (60.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Product Status Active
Resistance 100 kOhms
Series PSxxL
Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Travel Range 45mm