PS60L-N01FBR50K
TT Electronics/BI
Prodotto No:
PS60L-N01FBR50K
Produttore:
TT Electronics/BI
Descrizione:
SLIDE POT 50K OHM 0.2W TOP 60MM
Guida per l'utente
Fader Type Standard, LED
Tolerance ±20%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.276" H (75.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Product Status Active
Resistance 50 kOhms
Series PSxxL
Power (Watts) 0.2W, 1/5W
Travel Range 60mm