PSA16U-480(POE)
Phihong USA
Prodotto No:
PSA16U-480(POE)
Produttore:
Phihong USA
Descrizione:
POE INJECTOR 15.4W 48V DESKTOP
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Compliance IEEE802.3af
Output Connector RJ45 (Data, Power)
Approval Agency CCC, CE, C-Tick, cULus, SAA, S-Jet, VCCI
Current - Output 320 mA
Input Connector IEC 320-C14 (Power), RJ45 (Data)
Mounting Type Desktop
Size / Dimension 5.98" L x 2.56" W x 1.42" H (152.0mm x 65.0mm x 36.0mm)
Product Status Obsolete
Weight 0.441 lb (200.03 g)
Series PSA16U
Type Midspan Injector
Number of Ports 1
Data Rate -
Efficiency 65%
Note AC Power Cord Sold Separately
Voltage - Output 48V
Mfr Phihong USA
Features OCP, OTP, OVP, SCP
Package Box
Power (Watts) - Per Port 15.4W
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC