Casa / DC Brushless Fans (BLDC) / PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN
minImg
PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN
Sunon Fans
Prodotto No:
PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN
Produttore:
Sunon Fans
Descrizione:
FAN BLOWER 170X51MM 48VDC WIRE
Guida per l'utente
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Blower
Voltage - Rated 48VDC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM -
Mfr Sunon Fans
Material - Frame Aluminum
Features Auto Restart
Width 51.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency -
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Rectangular/Rounded - 170mm L x 150mm H