PSHT-094-175-WT
Brady Corporation
Prodotto No:
PSHT-094-175-WT
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
SLEEVE, 0.094 IN DIA X 1.75 IN W
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Series BMP61 BMP71 TLS 2200
Label Size 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.03" ~ 0.08" (0.8mm ~ 2.0mm)