PSL01-1082A-103B2
Bourns Inc.
Prodotto No:
PSL01-1082A-103B2
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
PANEL CONTROL - SLIDE CARBON
Guida per l'utente
Resistance 10 kOhms
Series PSL
Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Travel Range 100mm
Fader Type Motor
Mfr Bourns Inc.
Tolerance ±20%
Package Tray
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension Rectangular - 6.181" L x 0.591" W x 1.008" H (157.00mm x 15.00mm x 25.60mm)