PSVHP-65-1200
Tycon Systems Inc.
Prodotto No:
PSVHP-65-1200
Produttore:
Tycon Systems Inc.
Descrizione:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 65V 1000W
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Input Type AC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 65V
Size / Dimension 10.00" L x 5.50" W x 3.10" H (255.0mm x 140.0mm x 79.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 18A
Number of Outputs 1
AC Voltage - Input 90 ~ 130 VAC, 210 ~ 265 VAC
Series -
Efficiency 90%