PT250-1200-VM
API Delevan Inc.
Prodotto No:
PT250-1200-VM
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 250UH 3.8A 130 MOHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 1.330" (33.78mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 3.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.250" L x 0.700" W (31.75mm x 17.78mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 130mOhm Max
Inductance 250 µH