PT25R-800-VM
API Delevan Inc.
Prodotto No:
PT25R-800-VM
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 25UH 6.6A 25 MOHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.910" (23.11mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 6.6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.830" L x 0.450" W (21.08mm x 11.43mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 25mOhm Max
Inductance 25 µH