PTCCL05H181DTE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
PTCCL05H181DTE
Descrizione:
PTC RESET FUSE 30V 180MA RADIAL
In magazzino : 1460
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 30V
Current - Hold (Ih) (Max) 180 mA
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Approval Agency UR
Current - Max 1.7 A
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.157" T (5.00mm x 4.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series PTCCL - 30V
Type Ceramic
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Resistance - 25°C (Typ) 13 Ohms
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Current - Trip (It) 270 mA