Casa / Markers / PTDS-15-390
minImg
PTDS-15-390
Brady Corporation
Prodotto No:
PTDS-15-390
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
WIRE MARKER 15MM X 4MM WHITE
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Series TLS 2200
Type Wire Marker
Legend Blank
Size 0.59" W x 0.16" L (15.0mm x 4.0mm)