PTF65432R00BXEB
Vishay Dale
Prodotto No:
PTF65432R00BXEB
Descrizione:
RES 432 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 432 Ohms
Series PTF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W