PTHF25-50SM
API Delevan Inc.
Prodotto No:
PTHF25-50SM
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.400" (10.16mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 5.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 20mOhm Max
Inductance 25 µH
Series PTHF
Type Toroidal
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 10MHz