PTKM25-59H
API Delevan Inc.
Prodotto No:
PTKM25-59H
Descrizione:
FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 4.7A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.475" (12.06mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 9.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.100" Dia (27.94mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 11mOhm Max
Inductance 25 µH
Package / Case Radial, Horizontal (Open)
Frequency - Self Resonant 8MHz