PTKM25-894H
API Delevan Inc.
Prodotto No:
PTKM25-894H
Descrizione:
FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 6.6A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.650" (16.51mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 12.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.300" Dia (33.02mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 8mOhm Max
Inductance 25 µH
Package / Case Radial, Horizontal (Open)
Frequency - Self Resonant 8MHz