Casa / TVS Diodes / PTVS10-086C-M
minImg
PTVS10-086C-M
Bourns Inc.
Prodotto No:
PTVS10-086C-M
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
2-SMD
Descrizione:
TVS DIODE 86VWM 157VC 2SMD
In magazzino : 28
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 10000A (10kA) (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 5000pF @ 10kHz
Voltage - Breakdown (Min) 96V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse -
Product Status Active
Supplier Device Package 2-SMD
Series PTVS
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 157V
Package / Case 2-SMD, Flat Lead
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 86V (Max)