PUDP-12V-S
JST Sales America Inc.
Prodotto No:
PUDP-12V-S
Descrizione:
CONN RCPT HSG 12POS 2.00MM
In magazzino : 37030
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Number of Rows 2
Number of Positions 12
Color Natural
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Lock
Product Status Active
Insulation Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Series PUD
Note Contacts Not Included
Mfr JST Sales America Inc.
Pitch 0.079" (2.00mm)