PV130K3225T
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
PV130K3225T
Descrizione:
MLV, 130V (Vrms), 10%, 3225, 400
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 184.5 V
Capacitance @ Frequency 160 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 205 V
Varistor Voltage (Max) 225.5 V
Series PV
Energy 7J
Package / Case 3225 (8063 Metric)
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 130 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 170 V
Current - Surge 400 A