PVG3A501C01R00
Bourns Inc.
Prodotto No:
PVG3A501C01R00
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
TRIMMER 500 OHM 0.25W J LEAD TOP
In magazzino : 17590
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Termination Style J Lead
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Rectangular - 0.142" x 0.134" Face (3.60mm x 3.40mm)
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Product Status Active
Resistance 500 Ohms
Series PVG3
Power (Watts) 0.25W, 1/4W